Black Friday

 

 

§ 1. Postanowienia ogólne 1. Regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa zasady akcji promocyjnej pod nazwą „Black Friday” (zwanej dalej „Akcją promocyjną”). 2. Organizatorem Akcji promocyjnej jest sklep internetowy działający pod adresem internetowym www.domlalek.pl, którego właścicielem jest: SOLARPROF A. Kocierzewska z siedzibą w Szczecinie przy ul. Cieszkowskiego 31/4 71-301, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju, NIP: 8512681415, Regon: 321541339, (zwany dalej „Sklepem”). 3. Akcja promocyjna jest elementem działań marketingowych prowadzonych przez Sklep których celem jest promocja produktów marki Dom Lalek. 4. Akcja promocyjna trwa w okresie od godziny 19:00 w dniu 24 listopada 2022 r. do godziny 23:59 w dniu 25 listopada 2022 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania Towarów Promocyjnych (zwanym dalej „Czas trwania Akcji promocyjnej”). 5. Uczestnicy przed wzięciem udziału w Akcji promocyjnej powinni zapoznać się z Regulaminem. 6. Uczestnik biorąc udział w Akcji poprzez dokonanie zakupu w Sklepie potwierdza, że wyraża zgodę na zasady określone w Regulaminie.

§ 2. Zasady Akcji promocyjnej

1. W ramach Akcji promocyjnej Uczestnik otrzyma Towar Promocyjny przy złożeniu zamówienia powyżej 85 zł. Kwota 85 zł nie obejmuje kosztów dostawy.

2. Akcja promocyjna łączy się z obniżkami cen, ale nie łączy się z innymi promocjami w Sklepie, w szczególności z akcją Black Promocja w ramach której sklep dodawał zawieszki gwiazdki.

3. Towar Promocyjny nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

4. Towarem Promocyjnym jest lalka Metoo dla dziewczynki lub chłopca, nowość z ostatnich 12 miesięcy, o wymiarze co najmniej 40 cm.

5. Towar Promocyjny jest wybierany przez Sklep. Uczestnik nie ma prawa wyboru Towaru Promocyjnego spośród asortymentu Sklepu. Sklep nie będzie kierował się sugestiami Uczestnika co do wyboru Towaru Promocyjnego.

6. Uczestnik może dokupić do Towaru Promocyjnego personalizację: Personalizacja

7. W przypadku gdy w zamówieniu Uczestnika będą znajdowały się produktu dla dziewczynki Sklep doda Towar Promocyjny dla dziewczynki. Gdy uczestnik zamówi produkty dla chłopca Sklep przyzna Towar Promocyjny dla chłopca. Jeśli w zamówieniu będą towary mieszane Sklep sam dokona wyboru. Jeśli uczestnik preferuje by Towar Promocyjny nie był dodawany zgodnie z opisaną zasadą prosimy o informację w polu "uwagi dla sklepu" przy finalizacji zamówienia.

8.Uczestnik może w dniu Akcji Promocyjnej dokonać maksymalnie dwóch zakupów do których zostanie dodany Towar Promocyjny. Do trzeciego i kolejnych zakupów Towar Promocyjny nie będzie dokładany.

9. Jeśli Uczestnik dokona zwrotu produktu zakupionego podczas Akcji Promocyjnej, zwrotowi podlega także Towar Promocyjny. Jeśli Towar Promocyjny jest personalizowany zwrot zakupu nie przysługuje.    

10. W ramach Promocji dodawany jest jeden Towar Promocyjny do jednego zamówienia, bez względu na ilość produktów w zamówieniu.  

11. Towar Promocyjny dodajemy przy pakowaniu, nie ma potrzeby dodawania go koszyka.

12. Życzymy udanych zakupów :).

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

REZYGNUJĘ Z KORZYSTANIA ZE STRONY
OK
pixel