Promocja
  • Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś
  • Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś
  • Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś
  • Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś
  • Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś

Zestaw Personalizowany Szary Króliczek i Przytuliś

Producent: Metoo
Seria: Keppel
249,99 zł Oszczędzasz 36% (90,00 zł).
159,99 zł
/ szt.
CzarnyBiałyRóżowy
Dodaj do obserwowanych

 

Wyjątkowy zestaw:  personalizowany Króliczek w pięknym szarym kolorze i do wyboru jeden z 4 Przytulisiów: różowy, szaroniebieski, beżowy albo biały.

W uwagach "dla sklepu" przy finalizacji zamówienia prosimy o wpisanie koloru wybranego Przytulisia (różowy, szaroniebieski, beżowy albo biały). W razie braku takiej informacji Przytulisia dobierzemy losowo.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PERSONALIZACJI:

W okienku "Tekst" prosimy o wpisanie imienia dla Szarej Królisi.  

W polu Tekst (mini lala) można dodatkowo dopisać imię jakie mamy nanieść na Przytulisiu. Obok imienia możemy nanieść serduszko, jeśli zaznaczona zostanie na "tak" opcja Serduszko (mini lala).

Na dużej Królisi umieszczamy imię lub dowolny napis do 11 znaków według życzenia oraz dodatkowo datę urodzenia, metryczkę lub serduszko. 

Jeśli zostanie wybrana data urodzenia rozwinie się pole pozwalające wybrać czy ma ona znajdować się na brzuszku (pod imieniem), czy też na uszku. Metryczkę umieszczamy zawsze na wewnętrznej części ucha króliczka. Jeśli wybiorą Państwo położenie daty "na uszku" i zostanie dokupiona metryczka, wtenczas datę z godziną umieścimy na jednym uchu, a wagę i wzrost na drugim uszku przytulanki.

Nie ma konieczności wpisywania jednostek do metryczki, zawsze dopisujemy skróty:"godz.","cm" i "g". Jeśli metryczka ma być wyrażona w zagranicznych jednostkach prosimy wpisać je przy wadze, wzroście lub godzinie.

Jeśli nie jest znana dowolna wartość z metryczki w puste pole prosimy wpisać "brak".

W polu na metryczkę można rozpisać inny dowolny napis np. "Pamiątka Chrztu Świętego" lub "Od Babci Zosi" :). W przypadku dłuższych napisów niż 3 słowa prosimy o kontakt z nami. 

Przy dacie urodzenia nie umieszczamy skrótu "ur." dlatego można tam wpisać np. datę Chrztu lub innego ważnego dla maluszka wydarzenia.

 

Laleczki z napisem można prać w temperaturze do 30 stopni na delikatnym programie.

Wymiary:  Królisia ok. 50 cm (z pluszową zawieszką).

Przytuliś ok. 25/25 cm. 

Odpowiednie dla maluszków od urodzenia. 

Czas dostawy pokazany w sklepie jest czasem maksymalnym. Zdecydowaną większość zamówień wysyłamy w ciągu 48 godzin.

Wzór zastrzeżony.

 

Lalki Metoo pokochały dzieci na całym świecie (i my też). Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta. Aby mieć pewność, że są w 100% bezpieczne poddaliśmy je szczegółowym testom i uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty (CE, EN-71).

pixel