Promocja
  • Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm
  • Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm
  • Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm
  • Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm
  • Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm

Lalka Metoo personalizowana Beżowy Króliś XL 70 cm

Producent: Metoo
Seria: Keppel
179,99 zł Oszczędzasz 17% (30,00 zł).
149,99 zł
/ szt.
SzaryBiałyCzarny
Dodaj do obserwowanych

Personalizowany Beżowy Króliś w wersji XL to wyjątkowa przytulanka dla miłośników przytulania. Ma aż 70 cm! Nie oznacza to jednak, że nadaje się tylko do spania. Wręcz przeciwnie, jest niezastąpionym towarzyszem wszelkich zabaw i harców. Posiada praktyczną zawieszkę, dzięki której Wasz szkrab wszędzie go ze sobą zabierze. Wspaniale umili czas każdemu szkrabowi i będzie cudowną ozdobą dziecięcego pokoju.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PERSONALIZACJI:

Króliś personalizowany stanowi wyjątkowy i niezapomniany prezent. Umieszczamy na nim imię lub dowolny napis do 11 znaków według życzenia oraz dodatkowo datę urodzenia, metryczkę lub serduszko. 

Jeśli zostanie wybrana data urodzenia rozwinie się pole pozwalające wybrać czy ma ona znajdować się na brzuszku (pod imieniem), czy też na uszku. Metryczkę umieszczamy zawsze na wewnętrznej części ucha króliczka. Jeśli wybiorą Państwo położenie daty "na uszku" i zostanie dokupiona metryczka, wtenczas datę z godziną umieścimy na jednym uchu, a wagę i wzrost na drugim uszku przytulanki.

Nie ma konieczności wpisywania jednostek do metryczki, zawsze dopisujemy skróty:"godz.","cm" i "g". Jeśli metryczka ma być wyrażona w zagranicznych jednostkach prosimy wpisać je przy wadze, wzroście lub godzinie.

Jeśli nie jest znana dowolna wartość z metryczki w puste pole prosimy wpisać "brak".

W polu na metryczkę można rozpisać inny dowolny napis np. "Pamiątka Chrztu Świętego" lub "Od Babci Zosi" :). W przypadku dłuższych napisów niż 3 słowa prosimy o kontakt z nami. 

Przy dacie urodzenia nie umieszczamy skrótu "ur." dlatego można tam wpisać np. datę Chrztu lub innego ważnego dla maluszka wydarzenia.

Króliś z datą urodzenia i metryczką będzie stanowił wspaniałą i wyjątkową pamiątkę narodzin na długie lata.

Wymiary: ok. 65-70 cm (z pluszową zawieszką).

Odpowiednia dla maluszków od urodzenia. 

Czas dostawy pokazany w sklepie jest czasem maksymalnym. Zdecydowaną większość zamówień wysyłamy w ciągu 48 godzin.

 

Lalki Metoo pokochały dzieci na całym świecie (i my też). Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta. Aby mieć pewność, że są w 100% bezpieczne poddaliśmy je szczegółowym testom i uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty (CE, EN-71).

pixel